Dacia показала новий логотип

0 0

Dacia показала новий логотип

Румунська марка Dacia, яка входить до Групи Renault і продає в Європі моделі зі знайомими нам назвами Duster, Logan та Sandero, змінила фірмовий стиль — тепер вона має зовсім нову емблему. Логотип отримав назву Dacia Link і складається з двох стилізованих літер D та C, які є в назві бренду, причому вони інтегровані у радіаторну решітку. У компанії заявили, що це один із перших випадків в автопромі, коли нова айдентика впроваджується на всі моделі разом.

Dacia показала новий логотип

Вперше таку емблему показали ще минулого року — вона дебютувала на концепті Dacia Bigster: він першим приміряв напис «Dacia», виконаний фірмовим кутастим шрифтом, та емблему, стилізовану під сполучені між собою літери «D» та «C». Змінився і логотип на рульовому колесі — він тепер теж є назвою марки.

Dacia показала новий логотип

Заодно до палітри додали новий фірмовий сірий відтінок Monolith Grey для рейлінгів та інших елементів екстер’єру Sandero Stepway та Duster, а також «землистий» колір Lichen Khaki, який натякає на зв’язок Dacia з природою.

Dacia показала новий логотип

Нові логотипи та оновлені решітки радіатора почнуть встановлювати на всі моделі Dacia вже з 16 червня, а поставки заплановані на останній квартал цього року.

Dacia показала новий логотип

Втім, Dacia не обмежилася лише змінами в дизайні та оголосила, що вона стане першою маркою Групи Renault, яка обмежить максимальну швидкість всіх своїх автомобілів на позначці 180 кілометрів на годину.

Dacia показала новий логотип

Втім, про введення ліміту в 180 кілометрів на годину ще 2021 року говорив глава Renault Лука де Мео. Тоді повідомлялося, що в найближчому майбутньому на всіх автомобілях французького концерну з’явиться обмежувач. Виняток зроблять тільки для спорткарів Alpine — їхнє нововведення не торкнеться.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.