Експерти назвали два прийоми, які врятують акумулятор автомобіля в холодну пору року

0 0

Експерти назвали два прийоми, які врятують акумулятор автомобіля в холодну пору року

Зима вже близько, як і нові випробування для автомобілістів. Як тут не згадати вічну проблему з автомобільними акумуляторами, які розряджаються у найнепотрібніший момент.

Про це розповідає Аmpercar.com.

Експерти спростовують міфи про те, що автомобільні акумуляторні батареї під час холодів розряджаються та втрачають ємність. Сама по собі батарея не розряджається в морозяну погоду. Причиною є перебої із прийманням заряду. Щоб уникнути неприємних «сюрпризів» фахівці пропонують скористатися кількома ефективними прийомами для порятунку акумуляторів у холод.

За законами фізики, за низьких температур усі хімічні реакції уповільнюються. Саме тому акумуляторні батареї втрачають здатність адекватно приймати заряд.

Навіть при кількох нетривалих поїздках міськими вулицями, можна сильно «підсадити» елемент живлення вашого авто, тому «зігрітися» і почати заряджатися він банально не встигає.

Щоб продовжити життя вашому акумулятору треба якомога більше їздити авто. Перед короткими поїздками варто прогрівати автомобіль довше, щоби встигнути прогріти увесь моторний відсік. Лише в такому випадку акумулятор прийматиме заряд.

Читайте таккож: Ferrari оголосила про випуск топового гіперкара Icona (ВІДЕО)

По-друге, не зайвим буде утеплити моторний відсік. В цьому випадку, акумулятор прийматиме заряд раніше та ефективніше.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.