Ford створив надшвидку зарядку для електромобілів (ВІДЕО)

0 0

Ford створив надшвидку зарядку для електромобілів (ВІДЕО)

Компанія Ford і Університет Пердью запатентували нову технологію зарядки, яка дозволить електромобілям «заправлятися» так само швидко, як бензиновим і дизельним машинам.

Одним з найбільших недоліків електромобілів в очах звичайного споживача є низька швидкість зарядки їх батарей, часом досягає восьми і більше годин.

Більшість же людей хотіли б, щоб їх електрокар «заправлявся» так само швидко, як і автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння.

Обмежуючим фактором при підвищенні швидкості зарядки є виділяється тепло і перегрів зарядного кабелю, оскільки через нього протікає занадто великий струм.

Сьогодні зарядні пристрої обмежені в швидкості зарядки акумулятора електромобіля через небезпеку перегріву. Для більш швидкої зарядки потрібно, щоб через зарядний кабель проходив більший струм, — пояснює топ-менеджер підрозділу Ford Research and Advanced Engineering Майкл Дегнер. — Чим вище сила струму, тим більша кількість тепла необхідно відвести для збереження працездатності кабелю».

Тому фахівці Ford і вчені Університету Пердью зі штату Індіана (США) при розробці нової технології зосередилися саме на відведенні теплової енергії.

У розробленому ними спеціальному зарядному кабелі використовується унікальний процес рідинного охолодження, що дозволяє передавати великі струми в транспортні засоби, тим самим знижуючи ризик перегріву і забезпечуючи більш високу швидкість зарядки.

За словами професора Університету Пердью Іссама Мудавара, інноваційні зарядні кабелі зможуть витримувати силу струму в 2400 ампер, що приблизно в чотири рази перевищує Сучасний максимум.

Час зарядки за рахунок цього можна буде скоротити приблизно до п’яти хвилин, що можна порівняти з заправкою бензином звичайного автомобіля.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.