Goodyear тестує Tesla Model 3 з безповітряними шинами

0 0

Goodyear тестує Tesla Model 3 з безповітряними шинами

Шинний гігант Goodyear розробляє безповітряні шини для електромобілів і автономних транспортних засобів.

Випробування проводяться на електромобілі Tesla Model 3.

Після успішного проведення перевірки на знос і довговічність безповітряних шин, Goodyear недавно провела швидкісні випробування шин альтернативної архітектури на випробувальному полігоні компанії в США. В якості тестового автомобіля був використаний електромобіль масового сегмента Tesla Model 3.

Під час випробувань машина успішно маневрувала на швидкості до 88 км/год, а також прискорювалася і сповільнювалася. Судячи з відео, Автомобіль все ж управляється трохи інакше, особливо при швидкій зміні напрямку руху. Проте, запрошені незалежні водії випробувачі дали високу оцінку новим шинам.

«Безповітряні шини змінюють правила гри для гаманців споживачів і навколишнього середовища. Ці шини більш безпечні, екологічні, довговічні в порівнянні з пневматичними і до того ж не вимагають обслуговування», — стверджують в Goodyear.

Читайте також: Ferrari оголосила про випуск топового гіперкара Icona (ВІДЕО)

Поки Американський шинний гігант проводить випробування численних експериментальних прототипів, але вже до 2030 року планує запустити у виробництво перші в світі серійні безповітряні шини для легкового та комерційного транспорту.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.