Які автомобілі не зможуть пройти обов’язковий техогляд

0 0

Які автомобілі не зможуть пройти обов’язковий техогляд

Вже цієї осені в Україні може повернутись обов’язковий технічний огляд легкових автомобілів. Відповідний законопроект уже підготовлено.

Кожні два роки власникам транспортних засобів потрібно буде проходити цю обов’язкову процедуру, повідомляє «Стіна».

Але в документі вказується, що якщо автомобіль побував у серйозній аварії, техогляд не зможе успішно пройти.

Якщо вірити офіційній статистиці, то за рік у країні відбувається приблизно 120 тисяч ДТП, у багатьох випадках автомобілі сильно ушкоджуються. Тому автомобілі, які не пройшли техогляд водії здаватимуть на розбирання або металобрухт, адже їздити на них вони не матимуть права.

При цьому експерти, які проводитиму процедуру технічного огляду, повинні ретельно оглядати транспортний засіб, щоб знайти усі пошкодження. На основі аналізу цих пошкоджень вони і повинні будуть вирішити, чи можна далі користуватися автомобілем чи ні.

Також техогляд не пройдуть автомобілі, в яких було змінено конструкцію, але цей факт не був документально оформлений.

У ЗМІ вже з’явилася новина, що техогляд не зможуть пройти автомобілі, якими власники користуються понад 15 років.

Цей факт багатьох автолюбителів обурює, адже якщо власник доглядає свій транспортний засіб, то воно здатне служити довго.

Враховуючи, що більшість автомобілів країною — зовсім не нові моделі, така ситуація не влаштує багатьох водіїв.

У законопроекті автор пропонує спочатку запровадити техогляд через 4 роки після реєстрації автомобіля, а потім скоротити цей термін до 2 років.

Якщо власник оформив перереєстрацію авто або потрапив у ДТП і були пошкоджені елементи, що впливають на безпеку, то протягом 10 днів їм потрібно буде пройти знову техогляд.

Читайте також: В Україні планують оновити ПДР
За відсутність документа про проходження техогляду або якщо він прострочений, пропонується запровадити штраф у розмірі 1700 грн. За повторне порушення можуть забрати права.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.