Ілон Маск заявив, що виробники електромобілів Rivian та Lucid рухаються до банкрутства

0 0

Ілон Маск заявив, що виробники електромобілів Rivian та Lucid рухаються до банкрутства

Один із автоекспертів нещодавно вже висловив думку, що електромобілі молодої американської марки Rivian коштують більше, ніж за них просять, та й рішення компанії різко підняти ціни у березні говорить про наявність високих виробничих витрат. Глава конкуруючої Tesla Ілон Маск (Elon Musk) з висоти власного досвіду заявив, що за нинішнього рівня витрат на банкрутство приречена не лише Rivian, а й Lucid Motors.

Такі коментарі пролунали з вуст генерального директора Tesla в інтерв’ю Клубу власників Tesla Кремнієвої долини. За словами Маска, «якщо щось не зміниться кардинальним чином, обидві компанії збанкрутують, зараз вони до цього рухаються». Він додав: «Я сподіваюся, вони зможуть щось зробити, але якщо не зменшать свої витрати значно, вони опиняться у скрутному становищі та потраплять на автомобільний цвинтар разом з усіма, крім Tesla та Ford». Примітно, що глава Tesla при цьому побічно визнав стратегію електрифікації Ford Motor життєздатною, хоч і не робив прямих заяв щодо цього.

Маск порадив Rivian різко скоротити витрати на всіх етапах виробництва своїх електромобілів, інакше компанія буде приречена. Раніше він відреагував на кроки підвищення цін на машини Rivian у березні, заявивши, що подібні дії зменшують кількість клієнтів, здатних дозволити собі покупку машин, в експоненційній залежності. Слід нагадати, що Tesla багато років залишалася збитковою, навіть у той час, коли збільшила обсяги постачання електромобілів до кількох десятків тисяч на квартал. З цього погляду Ілон Маск може робити якісь висновки про помилки у діяльності конкурентів.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.