Компанія Ford змусить автомобілі їздити згідно знаків швидкості

0 0

Компанія Ford змусить автомобілі їздити згідно знаків швидкості

Ford хоче зробити так, щоб водії не змогли перевищувати швидкість випадково.

З новою системою автомобіль сам сповільнюватиметься відповідно до встановлених знаків обмеження швидкості. У Ford настільки впевнені в технології, що вважають, що вона одного дня може зробити дорожні знаки зайвими.

Нова технологія Ford допоможе позбутися не лише потреби в знаках обмеження швидкості, а й дозволить водіям уникнути випадкових штрафів за перевищення швидкості.

Основною системи є геофенсинг – визначені віртуальні кордони на мапі, в яких діють певні спеціальні умови. Наприклад, геофенсинг часто використовується в квадрокоптерах, обмежуючи їм польоти поруч з аеропортами та іншими критичними об’єктами.

Ford використовує технологію геофенсингу для встановлення обмежень швидкості. Інформацію про обмеження обладнані такою системою автівки отримують з інтернету. Транспортні засоби автоматично дотримуються обмежень, коли вони в’їжджають в будь-яку з активних зон.

Інформація про обмеження швидкості виводиться на дисплеї приладової панелі автомобіля, тому водій знає про зміну. Він матиме можливість змінити обмеження вручну за потреби.

Наразі автомобільний гігант випробовує нову технологію в Кельні, Німеччина. За словами компанії, їхнє рішення може зменшити потребу в знаках обмеження швидкості та покращити зовнішній вигляд узбіч, прибравши зайві.

Ford заявив, що його випробування триватимуть протягом року з використанням повністю електричного фургона E-Transit.

«Технологія підключених транспортних засобів має доведений потенціал, щоб допомогти зробити повсякденне водіння простішим і безпечнішим, щоб отримати користь для всіх, а не лише для людини, яка сидить за кермом, – сказав Майкл Хюйн, менеджер Ford of Europe з міської діяльності в Німеччині. – Геозонування може забезпечити зниження швидкості там, де – і навіть коли – необхідно, щоб підвищити безпеку та створити більш приємне середовище».

Читайте також: В Україні спростили процедуру встановлення на облік продавців транспортних засобів

Форд сказав, що в майбутньому систему також можна буде використовувати динамічно, з обмеженнями швидкості, встановленими та зміненими залежно від місцевих небезпек, дорожніх робіт або для безпеки руху у різний час доби.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.