Легкові автомобілі Bentley можуть перейти в клас вантажівок

0 0

Легкові автомобілі Bentley можуть перейти в клас вантажівок

У 2025 році Bentley Motors планує приступити до серійного виробництва електромобілів.

Але в керівництві марки побоюються, що перехід на гібридні і повністю електричні силові установки зробить автомобілі занадто важкими.

Через важкі акумуляторні блоки маса може переступити критичну позначку в 3,5 тонни.

Таким чином, преміальні британські “легковики” перейдуть в категорію вантажних автомобілів. Тобто, для управління ними знадобляться “вантажні” права.

На думку Кріса Коула, директора з продуктів Bentayga в Bentley Motors, це потребує коригування класифікації автотранспорту, до якої прив’язані водійські права. Зокрема, в країнах Європи, зокрема і в Україні, для керування автомобілем повною масою 3500 кг знадобляться права категорії “С” (вантажні автомобілі).

Так вже 9 травня британська марка представить подовжену версію кросовера Bentley Bentayga — Bentayga EWB. Приставка EWB в назві — це extended wheelbase, тобто збільшена колісна база. Розмір колісної бази такого кросовера становить 3175 мм, що на 183 мм більше, ніж у базової версії. Ця надбавка дозволила не тільки збільшити простір для ніг пасажирів заднього ряду, а й збільшити дверні прорізи. Габаритна довжина Bentayga EWB — 5322 мм.

Під капотом у кросовера 4,0-літровий бензиновий Twin-Turbo V8, що генерує 542 к.с. і 770 Нм крутильного моменту.

Читайте також: В Україні розкрили шахрайську схему з посвідченнями водія

Споряджена маса такої версії кросовера становить 2514 кг, а повна — 3250 кг.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.