Надрукований на 3D-принтері гіперкар Czinger показали у русі

0 0

Надрукований на 3D-принтері гіперкар Czinger показали у русі

Компанія Czinger Vehicles, яка в 2020 році оголосила про створення гіперкара Czinger 21C, в 2021 році вперше показала передсерійний прототип моделі, в 2022 звітувала про публічний їздовий дебют свого автомобіля. На заході для покупців, що вже замовили автомобіль, а також потенційних клієнтів у закритому приватному клубі The Thermal Club в Палм-Спрінгс відбувся тест-драйв гіперкара. Але за кермо 21C поки що допущено тільки штатний пілот марки.

Особливістю гіперкара є його 1250-сильна силова установка, що включає 2,9-літровий бітурбодвигун V8 і два електродвигуни — по одному на кожному з передніх коліс — у поєднанні з 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач і повним приводом.

Творці Czinger 21C обіцяють, що з місця до 100 кілометрів на годину машина розженеться лише за 1,9 секунди, чверть милі пройде за 8,1 секунди, а за 29 секунд гіперкар здатний стартувати з місця, розвинути швидкість 400 кілометрів на годину та загальмувати до повної зупинки — швидше за Koenigsegg Agera RS і Bugatti Chiron.

Усього буде випущено 80 екземплярів Czinger 21C. Після першого публічного їздового показу новинки в компанії обіцяють протягом 2022 року розкрити ще більше інформації про модель.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.