П’ять кращих евроблях для українців

0 0

П'ять кращих евроблях для українців

Так звані евробляхи продовжують користуватися величезною популярністю у українців.

Багато наших співвітчизників купують собі автомобілі на вторинному ринку. У таких випадках звертають увагу на безліч факторів, враховуючи при цьому особливості їзди по території України.

Німецький автомобільний журнал AutoBild опублікував список кращих моделей компакт-класу з пробігом, складений на основі даних організації TÜV (нім. Technischer Überwachungsverein).

VW Golf

П'ять кращих евроблях для українців

Перше місце в цьому рейтингу заслужено займає бестселер VW Golf. Незважаючи на те, що у цієї машини, вже в перші роки експлуатації, проявляюется безліч вад, вона все одно залишається лідером ринку.

Hyundai i30

П'ять кращих евроблях для українців

На думку експертів, Hyundai i30 це кращий по ряду параметрів і критеріїв автомобіль на вторинному ринку. Як показали тести, Hyundai i30 технічно у всьому перевершує таку знамениту класику, як VW Golf.

VW Beetle

П'ять кращих евроблях для українців

Після двох-трьох років експлуатації у цього автомобіля з’являються проблеми з маслом. Але при цьому інші системи продовжують працювати ідеально, як новенькі.

Audi A3

П'ять кращих евроблях для українців

Audi A3, що вийшла на ринок в 2012 році, впевнено займає своє місце в цьому топі. Побудована на одній платформі з VW Golf сьомого покоління, вона розділила з ним і проблеми з гальмівними дисками. Плюс до цього експерти виявили сторонні звуки в шасі.

Volvo V40

П'ять кращих евроблях для українців

Так само однією з найбільш популярних серед українців машиною є Volvo V40, яку випускали до 2019 року. У цих автомобілів виявлено менше дефектів, ніж в середньому по всьому їхньому сегменту.

З боку безпеки у нього просто немає слабких місць.

Читайте також: Мережу літаючих таксі відкриють в 65 містах світу

Єдина технічна проблема — витік масла, яка виникала на перших роках експлуатації.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.