Пільгове розмитнення євроблях для «атошників» провалилося

0 0

Пільгове розмитнення євроблях для «атошників» провалилося

Після того, як 11 листопада закінчився пільговий період розмитнення автомобілів на загальних підставах, легалізувати машини на іноземної реєстрації можуть лише учасники бойових дій на Сході.

Вони мають право скористатися спрощеним режимом до 8 лютого 2022 року включно.

Але не всі, а лише ті, хто перебували у районі проведення операції Об’єднаних сил 90 днів після 15 травня 2021 року. Для інших бійців можливість пільгового розмитнення чомусь не передбачена.

Така обмеженість привела до того, що за більше ніж місяць – з 11.11.21 по 22.12.21 – пільгами скористалися лише 249 «атошників». З них найбільшу кількість «блях», 72 штуки, оформили на Одеської митниці, на другому місці – Дніпровська, 29 машин. Трете місце посіло Прикарпаття – в Івано-Франківську розмитнили 25 одиниць.

І це не дивлячись на те, що в Мережі (зокрема, на сторінках організації «АвтоЄвроСила») активно закликають учасників бойових дій допомогти з розмитненням авто «на взаємовигідній основі».

Читайте також: У США значно знизилося число смертей від шкідливих викидів автомобілів

Здається, до кінця передбаченого терміну ми навряд чи побачимо різке збільшення розмитнень – як це відбулося наприкінці загального пільгового періоду.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.