Польща не буде безкоштовно поставляти паливо Україні

0 0

Польща не буде безкоштовно поставляти паливо Україні

Міністриня енергетики та кліматичних змін Польщі Ганна Москва у нещодавньому інтерв’ю заявила, що замість безкоштовних поставок палива Україні, які Польща здійснювала відразу ж після масштабного вторгнення військ РФ та обстрілів Кременчуцького НПЗ, зараз йдуть комерційні постачання компанії Orlen. Пов’язано це зі значними витратами щодо логістики. 

«На початку війни і після бомбардування НПЗ ми відправляли це паливо безоплатно. Наразі це комерційне постачання Orlen, яке вимагає великих логістичних витрат», — пояснила чиновниця, за словами якої, як правило, для постачання використовувалися трубопроводи, але зараз довелося знаходити нові канали.

Раніше повідомлялося, що дефіцит бензину в Україні зберігатиметься як мінімум до липня, коли, за прогнозами, вдасться закрити мінімальний попит. Країни ЄС не можуть постачати Україні паливо в потрібних обсягах, тому доведеться завозити його здалеку. Хоча формальні складнощі для поставок були усунені: на початку травня влада Польщі й України скасувала необхідність отримання дозволів для міжнародних перевізників палива.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.