Роздрібні мережі АЗС відкоригували ціни на пальне

0 0

Роздрібні мережі АЗС відкоригували ціни на пальне

Роздрібні мережі АЗС у період з 13 по 16 травня відкоригували ціни на бензини й дизельне пальне. Про це enkorr повідомили в Консалтинговій групі «А-95» із посиланням на дані щоденного цінового моніторингу роздрібного ринку нафтопродуктів.

Зокрема, на WOG і ОККО бензини марок «А-95» і «А-95+» здорожчали на 2,17-2,28 коп./л, до 39,86-41,85 грн/л. Дизельне пальне у цих мережах здешевшало на 0,32 грн/л, до 42,31 грн/л.

На стільки ж змінились ціни на пальне в мережі Shell. Відкоригували ціни й такі мережі як AMIC, «Укргазвидобування» та Mango.

Також слід зазначити, що ціни на бензини, встановлені в мережі «Авіас» вищі від граничних цін, встановлених урядом на другу половину травня.

Роздрібні мережі АЗС відкоригували ціни на пальне

Нагадаємо, Міністерство економіки України 14 травня оприлюднило нові граничні ціни на пальне. З урахуванням граничних торгових націнок максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна буде перевищувати 39,86 грн/л, на «звичайне» дизпальне — не вище за 42,31 грн/л.

Відповідно преміальні марки пального можуть реалізовуватися з 5%-ою надбавкою: бензин А-95 – за 41,85 грн/л, дизпальне — за 44,42 грн/л.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.