Що приховує таємний склад Volkswagen в Німеччині? (ВІДЕО)

0 0

Що приховує таємний склад Volkswagen в Німеччині? (ВІДЕО)

Німецький концерн Volkswagen ревно приховує від широкого загалу деякі свої моделі.

Проте американському блогеру Джеймі Орру дозволили відвідати одне з місць, де зберігаються деякі з невідомих автомобілів марки, і навіть зняв відео, яке виклав на YouTube.

Автомобілі зберігаються на секретному складі підрозділу Volkswagen Classic у Вольфсбурзі. У сховищі знаходяться серійні моделі, так і рідкісні прототипи, а також автомобілі, про які ніхто за межами компанії не чув.

У колекцію входить безліч ралійних автомобілів, у тому числі два екземпляри електричного прототипу ID.R, а також спорткар з акумуляторами, який компанія розробила для гонок овальною трасою. Також є кілька машин спеціально підготовлених для ралі-марафону Париж-Дакар.

Особливу увагу автор відео приділяє “завищеною” версії Volkswagen Golf VIII, відомої як TCR. Офіційно розробка спортивної моделі не закінчена, і тому навіть на секретному складі автомобіль покритий камуфляжем.

Серед незвичайних транспортних засобів Джеймі вказує на експериментальний одномісний електромобіль NILS — один з перших Beetle, побудований у 1964 році, а також унікальну модифікацію Polo, оснащену двоциліндровим дизельним двигуном з компресором.

Читайте також: В Україні розкрили шахрайську схему з посвідченнями водія

Крім того, у ролику можна побачити кілька рідкісних версій Volkswagen Golf, Passat та Scirocco різних поколінь. Усі автомобілі в ідеальному технічному стані.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.