Skoda почала отримувати джгути з України

0 1

Skoda почала отримувати джгути з України

Відновлення поставок з України дозволить чеському автовиробнику Skod поновити виробництво свого повністю електричного позашляховика Enyaq.

«Наш партнер в Україні вирішив відновити виробництво джгутів цього тижня з повним циклом та повною безпекою для працівників», – сказав Карстен Шнаке, член ради закупівель Skoda під час онлайн-презентації прибутків автовиробника за 2021 рік у вівторок.

Skoda припинила виробництво Enyaq на початку цього місяця і заявила, що випуск Scala і Kamiq також знаходиться під загрозою через відсутність джгутів проводів від українських постачальників.

Шнейк сказав, що автовиробник також подвоїв закупівлі джгутів «на випадок, якщо щось піде не так», і альтернативне місце виробництва з’явиться в експлуатації через три-чотири тижні.

«Сподіваюся, ми зможемо відновити виробництво Enyaq, коли у нас з’являться джгути», – сказав Шнейк.

Джгути проводів є ключовою частиною електричної системи автомобіля, які групують та направляють кабелі всередині автомобіля.

Skoda попередила, що війна в Україні та вузькі місця постачання будуть значним тягарем для її операційного бізнесу цього року, хоча очікує, що постачання напівпровідників покращиться у другій половині.

У 2021 році Skoda поставила 878 200 автомобілів по всьому світу, що на 13 відсотків менше за 2020 рік, і вперше з 2013 року цей показник впав нижче позначки в 1 мільйон через глобальний дефіцит мікросхем.

Читайте також: Компанія Renault відновила виробництво на московському заводі

Тим не менш, у 2021 році дохід від продажів бренду зріс на 3,9% до 17,7 млрд євро, а операційний прибуток зріс на 43% до 1,1 млрд євро, оскільки компанія вжила заходів щодо зниження витрат.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.