Skoda показала тизер кросовера з новим фірмовим дизайном

0 0

Skoda показала тизер кросовера з новим фірмовим дизайном

Компанія Skoda оголосила про впровадження нової дизайнерської лінії, яку примірять майбутні моделі. Водночас був опублікуваний тизер первістка нової лінійки, що стоїть за матовим склом. У фокусі знаходиться лише частина передка, і, судячи з заглушки на місці решітки радіатора, йдеться про електрокар. Також на малюнку видно вертикальні світлодіодні смуги, що натякають на більш широку оптику, ніж у сучасних Skoda.

Найімовірніше, новинка побудована на архітектурі MEB групи Volkswagen і трохи поступається за габаритами Skoda Enyaq – першим електричним кросовером чеської марки, дебют якого відбувся ще у 2020 році. На це опосередковано вказав і глава Skoda Томас Шефер: він зазначив, що інженери працюють над трьома електромобілями меншого розміру, ніж Enyaq.

Однак принаймні один з них буде значно меншим за Enyaq, а в його основу ляже спрощений варіант тієї ж платформи – MEB Entry. Компактна модель повинна замінити у лінійці Skoda Citigo-e iV, що йде з ринку.

Що стосується нового дизайнерського напрямку, то поки що про нього можна судити лише з розмитого зображення та назви – modern solid, що можна перекласти як «сучасний та надійний». Шефер пообіцяв, що незабаром він справить wow-ефект на клієнтів та суперників бренду, проте дату прем’єри поки що не назвав. Також невідомо, чи новинка виявиться концептом або ж побачить світ у вигляді серійного позашляховика.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.