Stellantis зупинив експорт та імпорт з росії

0 0

Stellantis зупинив експорт та імпорт з росії

Транснаціональна корпорація з виробництва автомобілів Stellantis (бренди Peugeot, Citroen, Opel, Fiat, Jeep та ін.) чітко продемонстрував свою позицію щодо подій в Україні.

Зокрема, виконавчий директор Stellantis Карлос Таварес заявив про призупинення експорту автомобілів до росії та імпорту з неї.

Про це повідомляє прес-служба Citroen.

«Компанія Stellantis виступає проти всіх форм насильства та агресії й усіх воєнних дій на території України, тому очевидною відповіддю на поточну ситуацію стала відмова від експорту та імпорту автомобілів з росії. Нагадаємо, що концерном Stellantis на території росії представлені наступні бренди – Citroën, Fiat, Jeep, Opel та Peugeot», – зазначають у релізі.

У той же час, представництво Stellantis в Україні з 1 березня впровадило Програму технічної підтримки автомобілів брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL, що належать державним і комунальним установам нашої країни. Програма передбачає усі види ремонтних робіт, що необхідні для забезпечення належного функціонування транспортного засобу.

«Stellantis в Україні розуміє, що працездатність транспорту та мобільність служб швидкого реагування – це безпека наших громадян. Тому ми доклали максимум зусиль, щоб запустити роботу наших сервісних центрів у великих містах України, аби надавати оперативний ремонт для автомобілів, що знаходяться у державній і комунальній власності, а саме: швидка медична допомога, служба національної поліції, аварійні служби, комунальні підприємства, що забезпечують безперебійне функціювання інфраструктури тощо. Усі роботи виконуються за рахунок компанії «Пежо Сітроен Україна»», – відзначають у публікації.

Крім того, концерн Stellantis жертвує €1 млн у якості гуманітарної допомоги та допомоги біженцям в Україні. Також для компанії ще одним приорітетом є здоров’я та безпека співробітників українського представництва та їх сімей.

Читайте також: Aston Martin перейменує середньомоторний Vanquish до прем’єри

Для цього створили спеціальну команду цілодобової підтримки, яка активно контролює їх здоров’я та безпеку, а також допомогає з логістикою в середині країни та за її межами.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.