Toyota провалила виробничий план на квітень

0 0

Toyota провалила виробничий план на квітень

Компанії Toyota не вдалося виконати намічений на квітень виробничий план. Як повідомляє Reuters, причиною невдачі став спалах захворюваності на коронавірус в Китаї і локдаун. Він загострив проблеми із наявністю комплектуючих на заводах у всьому світі, через які автовиробникам доводиться періодично коригувати роботу. За даними агентства Reuters, за квітень Toyota випустила 692 259 автомобілів — на 57 741 менше, ніж планувалося.

Toyota не тільки не вдалося досягти запланованого виробничого обсягу 750 тисяч машин, але й залишитися на рівні того ж місяця минулого року. У квітні-2021 з конвеєрів компанії зійшло на 9,1 відсотка більше автомобілів.

Зважаючи на проблеми з деталями, у Toyota вирішили скоротити виробничий план на червень. У травні компанія відправляла заводи в Японії до масових простоїв, які продовжаться і на початку літа. В результаті, автогігант планує випустити 850 тисяч автомобілів за червень — на 100 тисяч менше, ніж збирався раніше.

У поточному фінансовому році Toyota все ще має намір випустити 9,7 мільйона автомобілів, проте прогноз операційного прибутку в компанії знизили відразу на 20 відсотків. Основна причина — різке зростання вартості логістики та сировини.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.