Xiaomi готує перший автомобіль

0 0

Xiaomi готує перший автомобіль

Пам’ятаєте часи, коли китайські автомобілі розглядалися як щось неякісне?

Минуло десять років і ринок змінився настільки, що у кожному, навіть найменшому місті світу, нікого вже не здивувати машинами від китайських брендів.

У нас немає сумнівів у тому, що перший же автомобіль Xiaomi стане продаватися величезними тиражами, тому що компанія Лей Цзюня ще рік тому заявляла, що планує скласти конкуренцію таким іменитим брендам як Haval і Geely.

Але яким буде перший автомобіль від Xiaomi? Звичайно ж зі сцени нам представлять електричний суперкар, з обтічними лініями, відмінною обробкою салону і продуктивністю середнього ноутбука, але ви ж розумієте, що таке авто куплять одиниці, а ринку потрібна практичність.

В мережі гуляє інформація про те, що першим автомобілем для глобального ринку стане здешевлена ​​копія моделі Bestune T77.

Компанія Xiaomi вела переговори з “Great Wall” про випуск спільного седана, але судячи з усього вирішила піти простим шляхом і просто перевипустити готову модель з невеликими доробками та логотипом MI.

Читайте також: Конфіскований «Гелендваген» кримінального авторитета врятував життя спецназу в Ірпені

У будь-якому випадку перший електричний автомобіль власного виробництва стане на конвеєр не раніше 2024 року, скоріше всього, в цей же час ми побачимо Bestune T77 в новому вигляді.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.