У Раді хочуть конфіскувати кинуті в аеропортах та на вокзалах автомобілі чиновників

0 0

У Раді хочуть конфіскувати кинуті в аеропортах та на вокзалах автомобілі чиновників

У Верховній раді зареєстрований законопроект про першочергове виконання військово-транспортного обов’язку чиновниками високого рангу. Автівки, які держслужбовці залишили біля вокзалів, аеропортів, доріг тощо, втікаючи за кордон від війни, пропонують відправляти на потреби Збройних сил України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект закону №7260.

На думку авторів законопроекту, такі зміни дозволять в умовах воєнного стану задовольнити потреби ЗСУ транспортними засобами та сприятимуть «підвищенню рівня свідомості та відповідальності перед державою та українським народом у службових осіб».

Як зазначають автори проекту, громадяни вимушені ховатися від війни та разом зі своїми сім’ями покидати свої домівки, транспортні засоби, майно, виїжджаючи у більш безпечні регіони нашої держави або за межі України.

«Однак непоодинокими випадками зараз є виїзд за кордон народних депутатів України, керівних осіб державних органів, інших чиновників високого рангу, які залишають державу та її громадян сам на сам з ворогом», — йдеться в пояснювальній записці до проекту.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.