У власників євроблях можуть конфіскувати авто

0 0

У власників євроблях можуть конфіскувати авто

Власники вже розмитнених євроблях можуть їх позбутися – щодня заводяться кримінальні справи при спробі поставити на облік машини з нечитабельним VIN-номерами.

Як розповів UBR.ua юрист ГО «Авто Євро Сила» Іван Казачук, мінімум одна євробляха в день стикається з подібною ситуацією, коли на етапі постановки машини на облік і в ході проходження експертної перевірки на кузові машини виявляються пошкодження або повна відсутність VIN-коду.

Такий автомобіль конфіскують, а на власника заводиться кримінальна справа. Експерти ринку заспокоюють, що не завжди ушкодження VIN-номера свідчить про умисні дії з боку продавця або власника.

Часто впливають різні природні чинники, наприклад, корозія – але це ще потрібно довести, а значить витратити час і гроші. Тому важливо перевірити VIN-номера ще до зняття автомобіля з обліку. «Просто подивіться, чи всі цифри, букви є, такі ж вони, як в техпаспорті, чи немає сторонніх втручань або іржі, яка не дозволить експерту в МРЕВ перевірити цей номер», – радить Іван Казачук.

Раніше ми писали, що поліція почала штрафувати водіїв авто на єврономерах за порушення закону в разі виявлення за кермом не тієї людини, яка за документами ввіз авто на територію України.

За інформацією видання, у разі першого випадку порушення закону поліція на місці виписує штраф 8,5 тис. грн.

Читайте також: Tesla запускає свій новий автозавод в Німеччині

Якщо порушника спіймають вдруге-покарання складе 17 тис.з вилученням водійського посвідчення.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.