Українці не можуть перевірити та сплатити штрафи з камер

0 0

Українці не можуть перевірити та сплатити штрафи з камер

Камери контролю швидкості вже працюють, однак українські водії не можуть перевірити, чи є відносно них непогашені штрафи. Не кажучи вже про можливість сплати.

Станом на сьогодні водій не може самостійно дізнатись, чи є відносно нього несплачені штрафи за порушення ПДР. При цьому робота камер автофіксації була відновлена більше тижня тому — 16 травня 2022 року.

Кабінет водія на сайті mvs.gov.ua не працює. «Проводяться регламентні технічні роботи. Роботу буде скоро відновлено. Приносимо вибачення за можливі тимчасові незручності», — сказано на сторінці.

При цьому доступ до кабінету водія взагалі зник з сайту Головного сервісного центру МВС. З офіційного сайту Кабміну потрапити в особистий кабінет водія також не вдається, хоча відповідне посилання існує.

У додатку «Дія» зник сервіс оплати штрафів. У розділі «послуги» наразі взагалі відсутній відповідний пункт.

Раніше бот (@ShtrafyPDRbot) автоматично повідомляв, коли штраф з’являвся у системі. Перевірити актуальні штрафи можна було і натиснувши кнопку «Мої постанови». Бот відповідав номерами постанов і давав посилання на сайт mvs.gov.ua, де можна було переглянути фрагмент відео з порушенням. Якщо актуальних постанов не було — звалялось відповідне повідомлення. Зараз бот просто не відповідає.

Окремий додаток «Кабінет водія» також не працює. «Кабінет водія на секретному завданні у Чорнобаївці», — сказано на єдиному зображенні, яке видає застосунок. Розробники запевняють, що дані українців у безпеці, але ж доступу до бази даних чомусь немає…

У додатку «Штрафи UA» немає авторизації через банк. Для того, аби отримати інформацію про штрафи, потрібно вказати номер транспортного засобу та серію/номер свідоцтва про реєстрацію. У відповідь додаток видає інформацію що все добре і штрафів немає (хоча для перевірки було введено данні транспортного засобу за яким є непогашений штраф). Інформацію про старі (погашені) штрафи додаток також не повідомив.

.

Источник: news.infocar.ua

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.