Унікальне авто Toyota Classic виставили на аукціон

0 0

Унікальне авто Toyota Classic виставили на аукціон

У Японії люблять ретро-тематику, є навіть повноцінна компанія Mitsuoka, яка виготовляє машини з ретро-кузовами на вузлах та агрегатах серійних легковиків.

Втім, часом і великі автовиробники займаються подібним.

Перед вами Toyota Classic — дуже своєрідна машина, яку побудували в кількості ста штук на честь ювілею першого автомобіля Toyota — моделі AA, яку розробили в 1936 році.

Цікаво, але Classic збудований на агрегатах не легкового автомобіля, а пікапа Hilux.

Зате дивлячись на кузов, навіть не скажеш, що під ним ховається шасі пікапа. Загальний силует із похилим капотом та багажником відсилає нас до моди тридцятих років. Єдиний дисонанс виникає лише з розмірами машини – довжина понад п’ять з половиною метрів, а висота – понад два метри. Ще одне дивне рішення – стандартний інтер’єр від Hilux. Єдиний штрих старовини – дерев’яне кермо Nardi.

Здавалося б, машина рідкісна. Загальний тираж був невеликим, а в гідному стані таких автомобілів залишилося лише пара десятків. Все це автоматично перетворює її на гідний і цінний актив.

Читайте також: В Україні спростили процедуру встановлення на облік продавців транспортних засобів

Втім, найбільший аукціон Bring a Trailer показав, що інтерес до машини невеликий, ставки навіть близько не змогли підібратися до заявленої позначки сто тисяч доларів.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.