З конвеєра випустили перший електричний Hummer

0 0

З конвеєра випустили перший електричний Hummer

Завод американської марки General Motors у Детройті випустив перші екземпляри електричних пікапів GMC Hummer EV.

Про це повідомляється на сайті Auto24.

Потужний електрокар став першим автомобілем, випущеним GM на власній платформі Ultium. Передбачається, що абсолютно нове шасі стане основою для ряду електромобілів різних брендів концерну.

Президент GM Марк Ройс відзначає, що виведення пікапа на ринок відбулося досить швидко: “Ми надзвичайно швидко вивели цей пікап на ринок і наблизили GM ще на один крок до повністю електричного майбутнього. З нашою платформою Ultium, наш GMC Hummer EV пропонує клієнтам найкращі можливості та продуктивність”.

Лінійка автомобілів Edition 1, присвячена запуску серійного виробництва моделі і обмежена тиражем 10 тис. екземплярів. Кожен автомобіль лімітованої серії коштує близько 110 тисяч доларів, але усі екземляри уже розпродані.

Усі автомобілі стартової лінійки були заброньовані практично відразу після старту прийому замовлення. Електричні пікапи Edition 1 поставлятимуться з 1000-сильною силовою установкою. З місця до 100 км/год такий автомобіль здатний прискорюватись за 3 секунди.

[b]Читайте також: У США значно знизилося число смертей від шкідливих викидів автомобілів

На одному заряді електрокар може пройти 526 км. Також новинка може похвалитися режимом “краба”, в якому завдяки заднім колесам, що підрулюють, машина здатна рухатися по діагоналі.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.