Harley-Davidson представив ще один електробайк

0 0

Harley-Davidson представив ще один електробайк

Суббренд LiveWire, що належить Harley-Davidson, представив другий електромотоцикл під ім’ям Del Mar.

Новинка стала молодшим братом першого електробайка марки, який зветься One.

ARROW – це оригінальна платформа LiveWire, яка буде основою всіх майбутніх електричних мотоциклів компанії. У чому особливість? По-перше, батарея виступає тут як частина силової конструкції, замінюючи раму. По-друге, деякі ключові компоненти, такі як інвертор, контролер та бортовий зарядний пристрій були об’єднані в єдиний блок. У Harley-Davidson LiveWire Del Mar вбудована система GPS та стільниковий зв’язок, що дозволяє оновлювати програмне забезпечення по «повітрю» та вводити нові функції.

Потужність єдиного електродвигуна складає 80 к.с., що приблизно на 20% менше, ніж LiveWire One. При спорядженій масі 190 кг, Del Mar майже на 25% легше, ніж One. Мала вага дозволяє мотоциклу зберігати вражаючу динаміку – перша сотня досягається за 3,5 секунди.

Harley-Davidson представив ще один електробайк

У LiveWire заявляють, що серійна версія Del Mar, ймовірно, з’явиться у другому кварталі 2023 року, а передбачувана ціна складатиме близько 15 000 доларів. Однак у зв’язку з останніми геополітичними подіями в компанії не заперечують, що прайс може ще кілька разів змінитися.

Читайте також: В Україні розкрили шахрайську схему з посвідченнями водія

Del Mar стане другим електробайком від LiveWire, проте вже зараз у розробці Harley-Davidson і третій «зелений» мотоцикл, відомий під внутрішньозаводським індексом S3. Ця модель, швидше за все, виявиться меншою і слабкішою за Del Mar, виступаючи як «початкова» модель.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.