Rolls-Royce Cullinan став справжнім позашляховиком

0 0

Rolls-Royce Cullinan став справжнім позашляховиком

Баварське ательє delta4x4, що спеціалізується на створенні екстремальних позашляховиків, за власним зізнанням, вже давно придивлялося до Rolls-Royce Cullinan.

І ось нарешті знайшовся якийсь клієнт з Аравійського півострова, який захотів підготувати розкішний кросовер до вилазок на природу. Це коштувало йому значну суму – близько 150 тисяч євро.

Втім, фахівці готові запропонувати опції цього тюнінг-пакету і окремо.

Rolls-Royce Cullinan став справжнім позашляховиком

Так, 8-сантиметровий ліфт кузова коштуватиме 15 000 євро. Стільки ж коштує комплект 20-дюймових дисків з бідлоками й особливо чіпкими 33-дюймовими шинами Mickey Thompson – з ними машина стане вже на 15 см вище за заводський «Куллінан». При цьому для нових коліс будуть потрібні розширювачі арок приблизно за 14 000 євро.

У 3900 євро коштуватиме передня захисна дуга, експедиційний багажник для намету та іншого похідного спорядження – 8 000 євро. Додаткова світлотехніка японської марки PIAA, з якою delta4x4 працює вже понад 30 років – це ще близько 2500 євро.

Читайте також: У Дубай скутеристи отримуватимуть права водія

Крім того, Rolls-Royce Cullinan арабського замовника забезпечили шноркелем, іншою випускною системою та додатковим захистом ходової частини, але окремі ціни на ці позиції ательє поки що не визначило.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.