Вихлопна система Daewoo Lanos: функції, пристрій, принцип роботи

0 0

Вихлопна система Daewoo Lanos: функції, пристрій, принцип роботи

Вихлопна система авто Daewoo Lanos має сучасну комплектацію, відповідає актуальним екологічним нормам. За зниження токсичності вихлопів відповідає каталітичний нейтралізатор.

З часом експлуатації автодеталь зношується і приходить у непридатність. Старий каталізатор не потрібно поспішати викидати, його можна вигідно продати на https://autocatalystmarket.com/ua/ru/models/daewoo-lanos.

Тут можна вибрати найкращу цінову пропозицію від скупників всього за декілька кліків.

Функції, елементи вихлопної системи

Daewoo Lanos — компактний автомобіль із переднім приводом. Випускається із кузовом типу хетчбек або ж седан. Завдяки бюджетній вартості, доступним деталям і хорошим технічним характеристикам має популярність серед автомобілістів.

Правильно налагоджена робота вихлопної системи цього типу авто — зниження шкоди навколишнього середовища.

Також у функції вихлопної системи входять:

зниження рівня шуму під час роботи двигуна;
максимальне очищення від токсичних вихлопів;
зниження температури паливної суміші під час спалювання.

Вихлопна система Део Ланос складається із таких ключових елементів:

випускний колектор;
кисневі датчики;
каталітичний нейтралізатор;
попередній глушник;
проміжний патрубок;
основний глушник.

Це основні елементи вихлопної системи. Крім них, у системі є прокладки, подушки кріплення, болти, гайки, шпильки та інші допоміжні елементи.

Особливості роботи вихлопної системи Део Ланос

Основне навантаження припадає на випускний колектор. До нього надходять відпрацьовані гази із кожного циліндра окремо. Випускний колектор зроблений із високоміцного чавуну, тому він без проблем витримує високу температуру вихлопів.

Контроль за роботою вихлопної системи здійснюють датчики, справність функціонування яких відстежує бортовий комп’ютер, який аналізує компоненти вихлопних газів. Якщо є відхилення від норми, то надходить відповідний сигнал до каталізатора.

Каталізатор знижує вміст вуглеводню, вуглецю, азоту до нормативних параметрів. Саме ця деталь відповідає за екологічний клас автомобіля.

За зниження шуму запущеного двигуна відповідає проміжний, основний глушник. Зменшуються вібрації, що виходять від двигуна. Гази, що проходять по трубі, охолоджуються. Таким чином автомобільні деталі захищені від теплової деформації.

Причиною збою у роботі вихлопної системи часто стає саме каталізатор, який засмітився. Тому якщо бортовий комп’ютер виявляє помилку, авто необхідно у терміновому порядку відправити на діагностику.

Читайте також: ТОП-5 позашляховиків для покатушок по снігу

Якщо причина підтвердиться, то потрібно обов’язково не зволікати і видалити зношений каталізатор. Натомість можна встановити нову оригінальну деталь, замінити на універсальний каталізатор або ж полум’ягасник.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.