Geely отримав 500 мільйонів доларів інвестицій для розвитку електромобілів

0 0

Geely отримав 500 мільйонів доларів інвестицій для розвитку електромобілів

Підрозділ китайського виробника автомобілів Geely – Zeekr Intelligent Technology, що спеціалізується на виробництві електромобілів класу люкс, – уклав стратегічне інвестиційне партнерство з провідним виробником акумуляторів CATL і п’ятьма компаніями, включаючи Intel, для розробки нових технологій в автомобілебудуванні.

Партнери отримував 5.6% акцій Zeekr в обмін на 500 мільйонів доларів. За словами представників Geely, крім інвестицій партнери нададуть Zeekr досвід в суміжних областях.

Наприклад, Intel Capital, венчурний підрозділ виробника мікросхем Intel, що інвестує в нові технології по всьому світу, як очікується, поділиться своїми ноу-хау в області технологій безпілотного управління.

CATL, офіційно відома як Contemporary Amperex Technology Co., може внести свій вклад в передові акумуляторні технології.

Іншими партнерами по угоді є сервіс потокового відео Bilibili, компанія з управління активами Boyu Capital і Cathay Fortune Group, провідний виробник матеріалів для акумуляторів електромобілів.

На виставці Auto Shanghai в квітні Zeekr представив свій перший електромобіль. Модель, вартістю 300 000 китайських юанів, отримала назву 001, і вже до кінця 2021 року представники компанії планують почати поставки моделей замовникам.

Читайте також: Ілон Маск закликав співробітників Tesla працювати в режимі «суперхардкору»

За попередніми даними, Zeekr має намір протягом трьох наступних років стати однією з трьох провідних компаній-виробників електромобілів в світі, подолавши рубіж в 650 000 проданих авто в 2025 році.

Источник: avtodream.org

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.